Riječka publika toplim pljeskom oprostila se od Vedrana Jugovića
27.11.2016.

Ni kiša nije mogla upropastiti taj trenutak. Vedran Jugović izašao je na travnjak stadiona HNK Rijeka prije početka ogleda protiv Cibalije, a klub mu se zahvalio kolažom njegovih fotografija i porukom: Hvala ti za 100 utakmica u dresu HNK Rijeka!

Naime, Jugović je u bijelom dresu odigrao točno 100 utakmica, a karijeru će nastaviti u redovima južnokorejskog Jeonnam Dragonsa.

Iako je kiša neumorno padala, topli pljesak riječke publike uz skandiranje: Jugo, Jugo.. rekli su sve.

Trenutak kojeg će Vedran zauvijek pamtiti, jer kao što je i sam rekao, Rijeka je u njegovom srcu postala klub ravnopravan Osijeku, a navijači su Vedrana zavoljeli zbog beskompromisnog pristupa i zalaganja na terenu.

A na kraju svega ovo je bilo samo doviđenja, a ne zbogom. Vedrane sretno!

Vedran Jugović – oproštaj (5)