1. Momčad : Kup
Riječka sadašnjost i budućnost; najmlađi glasno bodrili Rijeku
16.03.2016.

Uz pobjedu Rijeke protiv Slaven Belupa, te aktivan rezultat pred uzvrat polufinala Kupa Hrvatske u Koprivnici, utakmicu je obilježila i sjajna atmosfera kojoj su svoj obol dali najmlađi navijači. Naime u sklopu projekta HNK Rijeka prijatelj djece, partner kojega je Autotrans, više od šestotinjak djece bodrilo je riječke nogometaše na putu do važne pobjede.

Utakmici su tako prisustvovali mališani iz Dječjeg vrtića Girica, učenici Osnovne škole Srdoči, Rikard Katalinić Jeretov, Kozala, Omišalj, Jelenje, Ekonomske škole Mije Mirković, Mjesne škole Krk i Područne škole Punat, učenici Osnovne waldorfske škole, polaznici Centra za odgoj i obrazovanje, te djeca s Downovim sindromom iz udruge Rijeka 21.

Ujedno, Rijeci su podršku dali mladi nogometaši iz županijskih klubova, Rječine, Halubjana, Klane, Opatije, te igračice Ženskog nogometnog kluba Rijeka Jack Pot i naravno polaznici Škole nogometa HNK Rijeka.

Rijeka – Slaven Belupo (navijači) (36)