Škola : 1. HNL pioniri : 9. kolo
Rijeka – Adriatic 0:0
18.10.2015.

Pioniri Rijeke remizirali su protiv Adriatica 0:0 u utakmici 9. kola Prve HNL. Bio je to šesti remi izabranika Andreja Miokovića koji na domaćem terenu nisu uspjeli slomiti goste iz Splita. Riječki nogometaši imali su veći posjed i inicijativu, ali u konačnici nisu uspjeli pronaći put do mreže.

Najbliže golu Rijeka je stigla u 47. minuti. Nakon kornera lopta je došla do Matea Babića na 18 metara, a njegov odličan udarac odsjeo je na gredi. U posljednjim trenucima utakmice Rijeka je izborila slobodan udarac. Tin Jurica je ubacio, lopta je sve preletjela i na kraju prošla kraj vratnice.

Rijeka je dobro krenula na otvaranju, Bilobrk je imao lijepu priliku, ali gosti su blokirali pokušaj i lopta je otišla u korner. Na drugoj strani Adriatic je zaprijetio preko Balića (12') i Mrkonjića (21').

Riječki nogometaši dobro su otvorili drugi dio. U 38. minuti Biškupović je lijepo ubacio, braniči Adriatica loše su reagirali, a Bilobrk se nije najbolje snašao u idealnoj prilici na pet metara. Minutu kasnije Krnjatić je lijepo prošao po desnoj strani i pronašao Floridana na rubu kaznenog prostora, ali udarac je išao ravno u vratara Adriatica.

Rijeka – Adriatic 0:0 (31)