Škola : 1. HNL juniori : 8. kolo
Rijeka – Cibalia 1:0, Vuk donio tri boda
21.10.2017.

Juniori Rijeke pobijedili su Cibaliju 1:0 u utakmici osmog kola Prve lige. Utakmicu je presudio Vuk svojim prvim prvenstvenim pogotkom ove sezone.

Igrala se 43. minuta, Vuk je iskoristio malo praznog prostora i s ruba kaznenog prostora naciljao donji lijevi kut za 1:0.

Nogometaši Rijeke mogli su i do uvjerljivije pobjede, ali sjajni vratar Vojnić bio je siguran na svojim vratima.

U 42. minuti Mitrović je izašao sam pred Vojnića, ali vratar Cibalije sjajno je obranio i odbio loptu u korner.

U drugom dijelu Mitrović je srušen u kaznenom prostoru - penal za Rijeku. Ristovski je pucao, a Vojnić obranio. Lopta se odbila do Mitrovića koji je pucao glavom u padu, a njegov pokušaj izbio je Berač i sačuvao mrežu Cibalije.

Do kraja utakmice Rijeka je imala još jednu dobru priliku kada je Črnko pucao iskosa s ruba peterca, ciljajući suprotni kut, ali lopta je otišla pokraj vratnice.