Škola : 1. HNL kadeti : 23. kolo
Rijeka – Cibalia 3:0
02.04.2017.

Kadeti Rijeke slavili su protiv Cibalije 3:0 u nedjeljnom ogledu 23.kola Prve HNL. Strijelci za pobjedu bili su Biškupović, Mitrović i Jurešić.

Prva prilika na utakmici pripala je Riječanima. Mitrović je ubacio iz kuta, lopta je došla do Zrilića koji je loše zahvatio loptu i prilika je propala.

Cibalija je zaprijetila u 20. minuti. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca najviši u skoku bio je Božić, čiji je udarac glavom ispod grede izvadio Pandur i izbio u korner.

Rijeku je u vodstvo doveo Biškupović u 23. minuti. Dedić je ubacio iz slobodnog udarca, a u skoku je najviši bio Biškupović i glavom pogodio u desni kut za 1:0.

Rijeka je blizu gola bila u 25. minuti. Mohorovičić je sjajno proigrao Dedića kojemu je loptu s glave skinuo vratar Aleksić.

Riječki nogometaši prednost su udvostručili u 38. minuti. Biškupović je ubacio s desne strane i u petercu pronašao Mitrovića koji je glavom pogodio donji lijevi kut - 2:0.

Na 3:0 povisio je Jurešić u 55. minuti susreta. Najprije je glavom pucao Biškupović i pogodio vratnicu da bi se lopta odbila do Jurešića koji je pospremio loptu u prazan gol - 3:0.

Rijeka je ujedno imala i dva neiskorištena jedanaesterca. Najprije je Mitrović srušen u kaznenom prostoru. Odgovornost je preuzeo Putnik, a njegov udarac otišao je visoko iznad grede.

Potom je pred kraj utakmice Matulja izborio najstrožu kaznu. Izvođač je bio Kuqi, ali njegov udarac pročitao je vratar Mečić i ostavio rezultat netaknutim.

Rijeka – Cibalia 3:0 (10)