Škola : 1. HNL juniori : 19. kolo
Rijeka – Cibalia 4:1
08.05.2016.

Juniori Rijeke pobijedili su Cibaliju u utakmici 19. kola Prve HNL. Drugoplasirana Cibalia je ove sezone doživjela pet poraza, od čega dva u ogledima protiv Rijeke.

Juniori su ovoga puta zaigrali pojačani za petoricu igrača iz Rijeke II (Nevistić, Musa, Iličić, Fatić, Mrdeša).

Rijeka je povela 15. minuti. Iličić se odlično varkom riješio pratnje na desnoj strani, ubacio loptu koju je Mrdeša pospremio u mrežu - 1:0.

Gosti su uzvratili četiri minute kasnije kada se Oršolić najbolje snašao pred golom Rijeke i pospremio loptu u mrežu - 1:1.

Riječke nogometaše to nije previše obeshrabrilo i u tri minute su pratkički prelomili utakmicu. U 31. minuti Turkalj je visoko skočio nakon kornera i glavom pospremio loptu u mrežu - 2:1. Dvije minute kasnije Marić se najbolje snaša i donio dva gola prednosti - 3:1.

Konačni rezultat Rijeka je postavilau 89. minuti golom Majetića.