1. Momčad : Kup
Rijeka – Dinamo 0:0
22.04.2015.

Nogometaši Rijeke nisu se uspjeli plasirati u finale Kupa Hrvatske nakon što su u uzvratnoj utakmici polufinala odigrali 0:0 protiv Dinama koji je prošao dalje zbog pobjede u prvom ogledu (2:1). Kantrida je eksplodirala u 81. minuti kada je Josip Ivančić zatresao mrežu nakon odbijanca, ali pomoćni sudac poništio je pogodak zbog zaleđa. U 85. minuti velika gužva u kaznenom prostoru Dinama. Balaj je zadržao loptu i ostavio je za Tomasova, ali udarac je blokiran.

Kantrida je eksplodirala u 81. minuti kada je Josip Ivančić zatresao mrežu nakon odbijanca, ali pomoćni sudac poništio je pogodak zbog zaleđa

Dvije minute kasnije Josip Ivančić odlično je ubacio prizemnu loptu, ali u srcu kaznenog prostora nije bilo nikoga da je gurne u mrežu. Izabranici Matjaža Keka pritisnuli su u samoj završnici, ali nisu uspjeli zabiti toliko potreban pogodak.
Rijeka je bila konkretnija u prvom poluvremenu, ali nije uspjela stvoriti izrazitu priliku. Pokušaji Vešovića i Balaja nisu bili precizni. Rijeka je u nekoliko navrata stigla pred gol Dinama, ali nedostajao je posljednji pas. Na drugoj strani Dinamo je izglednu priliku imao u 38. minuti. Machado je ubacio, Fernandes ostao sam na pet metara i pucao glavom, ali Vargić je izvukao loptu ispod grede. Tri minute kasnije uslijedio je slobodan udarac za Rijeku na rubu kaznenog prostora s desne strane. Lopta je došla do Leškovića, ali stoper Rijeke nije ju dobro zahvatio.
Obje momčadi u drugom poluvremenu pokušavali su udarcima iz daleka, ali nije bilo preciznosti. U 62. minuti Anas Sharbini potegnuo je s 25 metara, ali je lopta otišla pokraj vratnice i izmamila uzdahe s tribina. Šest minuta kasnije Machado je lobom zamalo iznenadio Vargića.