Škola : 1. HNL pioniri : 9. kolo
Rijeka – Dinamo 1:1, Braut donio vrijedan bod
23.11.2016.

Pioniri Rijeke remizirali su protiv  Dinama (1:1) u zaostalom susretu 9. kola Prve HNL te tako zadržali niz nepobjedivosti na domaćem terenu.

Bila je to čvrsta utakmica u kojoj je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme.

Već u 12. minuti Rijeka je doživjela hladan tuš. Nakon lijepe akcije i ubačaja s desne strane, Gvardiol je pogodio pored nemoćnog Rendića za vodstvo - 0:1.

Do kraja prvog dijela izglednijih prilika nije bilo, ali Dinamo je imao posjed i kontrolirao igru. Drugi dio donio je zamjenu snaga na terenu. Rijeka je krenula odlučnije i stvorila pritisak.

Pritisak je urodio plodom u 52. minuti kada je Braut iskoristio loše ispucavanje vratara Dinama, primio loptu na rubu kaznenog prostora i poentirao - 1:1.

Preostali dio utakmice obilježila je velika borba na sredini terena, ali izglednijih prilika nije bilo na obje strane, te se rezultat nije mijenjao.

Rijeka – Dinamo 1:1 (22)