1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 27. kolo
Rijeka – Dinamo: rasprodane ulaznice za veliki derbi na Rujevici
27.03.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka obavještava sve navijače da su ulaznice za utakmicu 27. kola MAXtv Prve lige protiv Dinama (Stadion HNK Rijeka, 8. travanj, 19 sati) rasprodane.

Prvog dana prodaje u rekordnom vremenu planule su ulaznice za jednu od najvažnijih utakmica Rijeke ove sezone u borbi za naslov prvaka.

Nogometaši Rijeke imat će sigurno gromoglasnu podršku u novom velikom derbiju protiv zagrebačkog Dinama.

Podsjećamo vlasnike kompleta ulaznica da ako ne mogu prisustvovati utakmici protiv Dinama mogu svoje mjesto prepustiti klubu ili ustupiti prijatelju.

Pozivamo navijače koji nisu uspjeli doći do dragocjenog papirića da jave na mail ulaznice@nk-rijeka.hr jer pravo prvootkupa ulaznica prepuštenih klubu imat će oni koji se najbrže prijave.