1. Momčad : UEL
Rijeka – Gent: požurite i osigurajte svoje mjesto na tribinama
25.08.2019.

Dragi navijači i navijačice,

u ponedjeljak 26. kolovoza počinje slobodna prodaja ulaznica za ogled Rijeka - Gent (četvrtak 29. kolovoza, stadion HNK Rijeka, 20 sati), točnije od ponedjeljka u ponudi će biti sva mjesta koja su dosad bila čuvana za vlasnike kompleta ulaznica, a koji nisu iskoristili mogućnost da otkupe svoje mjesto.

Pri  kupnji obavezno je predočiti osobni dokument odnosno člansku iskaznicu da biste ostvarili povoljnije cijene.

Jedna osoba može kupiti četiri ulaznice, uz uvjet da predoči osobni dokument za osobe za koje kupuje ulaznice.

Članovi KN Armada ostvaruju popust za sjevernu tribinu uz predočenje članske iskaznice. Djeca do 16 godina imaju 50 posto popusta.

Radno vrijeme zapadnih blagajni bit će od 15 do 20 sati, na dan utakmice, u četvrtak 29. kolovoza, zapadna blagajna radit će od 15, a istočna blagajna od 18 sati.

Ulaznice možete kupiti online