Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 8. kolo
Rijeka – Goranka 7:0, hat-trick Jakova Bilajca
29.10.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište) slavili su protiv Goranina 7:0 u osmom kolu Prve županijske omladinske lige.

Sjajan nastup hat-trickom je okrunio Jakov Bilajac, dvostruki strijelac bio je Roko Valinčić, a po jedan pogodak postigli su Niko Šepić i Karlo Hrastovčak.

Mrežu gostiju načeo je Bilajac u četvrtoj minuti. Nakon lijepo izrađene akcije, nogometaš Rijeke pogodio je za 1:0.

Kako je utakmica odmicala, tako su nogometaši Rijeke gradili svoju prednost. Do kraja prvog dijela bilo je 4:0, a taj rezultat je postavio Bilajac svojim trećim pogotkom.

U drugom dijelu, u 39. minuti, Valinčić je sjajnim pogotkom povisio na 5:0. Nogometaš Rijeke vidio je da je vratar malo izašao s gola i pogodio je sa 17 metara, neuhvatljivo za Bliznaca.

Konačan rezultat postavio je Hrastovčak. Nakon duplog pasa, s desne strane je ubacio Žlibanović, a Hrastovčak u sredini pospremio loptu u mrežu - 7:0.

Rijeka – Goranin 7:0 (20)