1. Momčad : Pripremna
Rijeka – Gorica 0:0
25.06.2016.

90' Kraj utakmice: Rijeka - Gorica 0:0

89' Turčin je "slomio" braniča u kaznenom prostoru, ali njegov ubačaj Vešović nije uspio pospremiti u mrežu

86' Mišić je izveo udarac iz kuta, Bradarić je natrčao, ali udarac je otišao iznad grede

86' Slobodan udarac za Rijeku na rubu kaznenog prostora s desne strane. Mišić je ubacio, ali udarac Vešovića glavom od braniča Gorice otišao je u korner

80' Udarac je okušao i Ajayi, ali bio je to lagan plijen za vratara Štrukelja

77' Prekrasan udarac Vešovića s 15 metara, ali lopta je prošla uz vratnicu

75' U igru je ušao i Mulac

75' Utakmica ulazi u posljednjih deset minuta, puno trke i želje na obje strane ali bez pravih prilika  za postizanje gola

70' Grudina je ubacio s desne strane, Curk nije uspio primiti loptu u srcu kaznenog prostora i ona je završila u rukama Sluge

60' Turčin je spasio jednu loptu na desnom boku, koji je vratio za Vešovića koji se sjajnim prodorom sjurio u kazneni prostor, ali njegov ubačaj Vizinger nije uspio pospremiti u mrežu

59' U igru ulaze i Turčin, Vizinger i Ikić

56' Rijeka konkretnija u nastavku, ali nedostaje mirnoće u završnici

53' Umjesto Maleša u igru ulazi Gerald

51' Ajayi je pobjegao zadnjoj liniji Gorice, ali njegov udarac brani vratar Gorice

46' Kod Rijeke su u igru na početku drugog dijela ušli Sluga, Vešović, Bradarić, Bertoša, Močinić, Mišić, Ajayi

46' Počelo je drugo poluvrijeme - s obzirom da se radi  o pripremnoj utakmici, Gorica će drugi dio odigrati s 11 igrača unatoč isključenju Škarabota

45' Osuji je isprobao udarac s lijeve strane s dvadesetak metara, ali lopta je otišla daleko od riječkog gola

41' Škarabot je zaradio izravni crveni karton nakon grubog prekršaja s leđa na Ristovskom

38' Tomasov se našao na desnoj strani, ali Gavranović je zamalo zakasnio na njegov ubačaj na drugoj vratnici

34' Novi brzi prodor Tomasova i ubačaj, braniči Gorice kratko su odbili. Natrčao je Brezovec koji je "stisnuo" loptu na dvadesetak metara, ali udarac je otišao pored gola

28' Burgič se našao u lijepoj situaciji u kaznenom prostoru, iskosa s desno na desetak metara, ali Prskalo je na vrijeme izašao i skratio kut

26' Odličan udarac Brezovca iz slobodnog udarca s 20 metara efektnom paradom zaustavio je vratar Sorčan

21' Sjajan prodor Gavranovića kroz sredinu, Mario je u završnici gurnuo za Tomasova čiji je udarac, iz izgledne pozicije s desetak metara s lijeve strane, blokiran

19' Brezovec je sjajno gurnuo za Tomasova čiji je udarac s 15 metara otišao uz suprotnu vratnicu

15' Škarabot je ponvo opasno ubacio s lijeve strane, ali Zuta i Prskalo otklonili su opasnost ispred Burgiča

11' Lijepa akcija Rijeke, Bezjak je u završnici gurnuo loptu za Tomasova koji je ostao sam na 15 metara, ali pomoćni sudac označio je zaleđe

6' Duel Škarabota i Ristovskog na rubu kaznenog prostora sudac nije okarakterizirao kao prekršaj, Škarabot je ušao u kazneni prostor, ali njegov udarac brani Prskalo

2' Velika prilika za Tomasova koji je sam izbio pred vratara Gorice koji je iz duela izašao kao pobjednik

2' Franciosi je pokušao s 18 metara, ali lopta je otišla iznad grede

1' Počela je utakmica

RIJEKA: Prskalo, Ristovski, Elez, Mitrović, Zuta, Maleš, Matei, Brezovec, Gavranović, Bezjak, Tomasov.

GORICA: Sorčan, Gregorič, Jogan, Kavčić, Škarabot, Kolenc, Kotnik, Kapič, Osuji, Franciosi, Burgič.

Za desetak minuta počet će priprema utakmica između Rijeke i Gorice u Kranjskoj Gori