Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 15. kolo
Rijeka – Grbci 2000 10:0
08.04.2017.

Mlađi pioniri Rijeke (2005.) u subotu su slavili protiv Grbci 2000 rezultatom 10:0. Rijeku je do pobjede predvodio Bogolin koji je postigao četiri pogotka, a slijedili su ga Srdoč i Baraba s dva te Momčilovski i Murica s jednim postignutim pogotkom.

Bogolin je Rijeku doveo u vodstvo u šestoj minuti utakmice kada je bio precizan za 1:0. Isti igrač postavio je konačan rezultat u 56. minuti kada je izašao sam pred Cvitana i pogodio suprotni kut za 10:0.

U drugom dijelu lijep pogodak postigao je Baraba. Nanizao je trojicu i s ruba kaznenog prostora neobranjivo naciljao donji desni kut za 8:0.

Sjajna akcija prethodila je pogotku u 52. minuti. Bradarić je primio dubinsku loptu i sam izašao na vratara Cvitana, te nesebično poslužio Muricu koji je pospremio loptu u praznu mrežu za 9:0.