Škola : 1. OL mlađi pioniri : 16. kolo
Rijeka – Grbci 2000 7:1
21.03.2016.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su momčad Grbci 2000 7:1 u prvoj utakmici proljetnog dijela prvenstva u Prvoj omladinskoj ligi. Riječani su pružili dobru igru protiv, a susret je obilježio Mihael Šušnjar s četiri pogotka. Rijeka je nakon uvodnih prilika povela u četvrtoj minuti. Nakon jednog ubačaja u peterac Šušnjar je ostao sam i gurnuo loptu u mrežu - 1:0.

Nakon nekoliko propuštenih prilika, drugi gol stigao je u 19. minuti. Čulina je pucao lopta se odbila od Flege koji ju je pospremio u mrežu - 2:0. Do kraja prvog dijela Rijeka je postigla još dva gola. Prvo je Šušnjar prekrasnim udarcem s ruba kaznenog prostora zatresao mrežu (3:0), a onda je Flego iskoristio pogrešku vratara za - 4:0.

Grbci su do pogotka stigli u 39. minuti kada je Svraka proigrao Softića koji je bio siguran - 4:1. Rijeka je uzvratila u 43. minuti. Radić je lijepo smirio ubačaj za Šušnjara koji je novim lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio prednost - 5:1. Minutu kasnije Radić je pobjegao obrani gostiju i postigao šesti gol na utakmici - 6:1.

Priču je četvrtim golom zaključio Šušnjar koji se lijepo oslobodio u kaznenom prostoru i postavio konačnih - 7:1.

Rijeka – Grbci 2000 7:1 (13)