Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 5. kolo
Rijeka – Grbci 3:1
08.10.2016.

Mlađi pioniri Rijeke (2005.) u subotu su u utakmici 5. kola Prve omladinske lige pobijedili momčad Grbci 2000 3:1. Bila je to čvrsta utakmica, prilike su se izmjenjivale s obje strane, a pobijedila je momčad koja je imala više koncentracije i bila preciznija. Bio je to ujedno derbi prvenstva, ogled dvije neporažene momčadi.

Nakon potpuno ravnopravnog prvog poluvremena, Riječani su bolje otvorili drugi dio i u 33. minuti poveli. Srdoč je pobjegao obrani, u šesnaestercu pronašao Anušića koji se sjajnom varkom oslobodio čuvara i pogodio za 1:0.

U 44. minuti Imeraj je izveo udarac iz kuta, u skoku je bio najviši Pučić koji je povisio na 2:0. Nakon toga Grbci su se probudili, najprije je Knežević u 50. minuti smanjio na 1:2 sjajnim udarcem sa 17 metara da bi nekoliko minuta poslije greda spasila Rijeku.

Na drugoj strani Rijeka je odgovorila preko Barabe koji je izveo slobodni udarac i s preko 18 metara zatresao gredu. Isti igrač u posljednjoj minuti utakmice izborio je jedanaesterac kojeg je sam izveo i postavio konačnih 3:1.