Škola : 1. HNL kadeti : 2. kolo
Rijeka – Hajduk 1:0, Kovačević donio pobjedu i drugo mjesto
23.09.2015.

Kadeti Rijeke ostvarili su vrijednu pobjedu protiv Hajduka 1:0 u zaostaloj utakmici 2. kola Prve HNL. Izabranici Damira Jagačića u petom su ogledu ove sezone došli do četvrte pobjede i tako skočili na drugo mjesto iza Splita koji ima stopostotan učinak.

Ključan trenutak dogodio se u 37. minuti. Franko Kovačević odličnim prodorom riješio se pratnje dvojice igrača, a Filip Čeko srušio ga je u kaznenom prostoru. Kovačević je preuzeo odgovornost i poentirao - 1:0. Bio je to šesti pogodak napadača Rijeke u pet utakmica na otvaranju sezone.

Petnaest minuta prije kraja utakmice Hajduk je imao veliku priliku, ali Majkić je sjajno obranio pokušaj gostiju.

Rijeka – Hajduk 1:0 (11)