Škola : 1. HNL pioniri : 2. kolo
Rijeka – Hajduk 3:3, Floridan donio bod u nadoknadi
23.09.2015.

Pioniri Rijeke i Hajduka podijelili su bodove (3:3) u zaostaloj utakmici 2. kola Prve HNL. U vatrometu golova Rijeka je osvojila bod sjajnim pogotkom Luke Floridana u trećoj minuti sudačke nadoknade! U trenutku kada je Rijeka imala deset igrača na travnjaku zbog isključenja vratara Šuška, Floridan je uzeo loptu i s 25 metara prekrasnim udarcem donio veliki remi. Uslijedilo je veliko slavlje pionira Rijeke koji su Hajduku, koji je u četiri utakmice imao gol razliku 19:0, zabili tri gola u 70 minuta.

Rijeka je povela u 15. minuti. Nakon pogreške obrane Hajduka, Biškupović je izašao jedan na jedan s vratarom i poentirao -  1:0. Hajduk je izjednačio u 34. minuti. Nakon udarca s ruba kaznenog prostora, Jenjić je pospremio odbijanac u mrežu - 1:1.

Splitska momčad povela je u 43. minuti. Nakon jedne duge lopte, Šarić je primio loptu i vratio je za Jenjića koji je bio neumoljiv - 1:2. Rijeka je uzvratila u 60. minuti. Nakon ubačaja, braniči Hajduka blokirali su dva pokušaja, a Putnik se najbolje snašao i lopta se od grede odbila u travnjak, a sudac je pokazao na centar - 2:2.

Samo dvije minute kasnije Rijeka je ostala s deset igrača. Vratar Rijeke Marko Šušak istrčao je i srušio napadača Hajduka u izglednoj poziciji za postizanje pogotka. Jenjić je uzeo loptu i iz slobodnog udarca pogodio mrežu - 2:3. I kada se činilo da je utakmica gotova, Floridan je Rijeci donio vrijedan bod.

Rijeka – Hajduk 3:3 (9)