Škola : 1. OL pioniri : 3. kolo
Rijeka – Halubjan 1:1
13.09.2015.

Stariji pioniri Rijeke i Halubjana podijelili su bodove u utakmici 3. kola Prve omladinske lige. U zanimljivom ogledu punom trke obje momčadi su imale svoje prilike.

Rijeka je u prvom dijelu zaprijetila, Šarić je u 23. minuti smirio jednu dugu loptu i proigrao Čandrilća koji se našao u odličnoj poziciji, ali nije dobro pucao.

Rijeka je nastavila napadati u nastavku, ali Halubjan se dobro branio i čekao svoju priliku iz kontre. U 52. minuti Jurica je lijepo potegnuo iz slobodnog udarca, ali vratar Mandić dobro je reagirao.

Kako je vrijeme odmicalo Rijeka je sve više pokušavala napadati, a onda je Halubjan dočekao svoju priliku. Savić je u 64. minuti nes(p)retno odigrao jednu povratnu loptu za vratara Majetića, Omerović ju je presjekao, zaobišao vratara Rijeke i zatresao mrežu - 0:1.

Radost Halubjana trajala je samo jednu minuti. Karlo Radošević prekrasnim je udarcem iz slobodnog udaraca s 25 metara izjednačio rezultat - 1:1.

Rijeka – Halubjan 1:1 (20)