Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 2. kolo
Rijeka – Halubjan 4:2
19.09.2017.

Mlađi pioniri Rijeke u nedjelju su pobijedili Halubjan 4:2 u utakmici drugog kola Prve omladinske lige. Rijeku su do pobjede predvodili Gardijan, Bilajac, Došen i Hrastovčak.

U devetoj minuti Rijeku je u vodstvo doveo Gardijan. Nogometaš Rijeke pobjegao je čuvarima i pogodio za 1:0.

Nekoliko minuta kasnije, Cetina je vratio stvari na početak. Sjajno je izveo slobodni udarac na nekih osamnaest metara i pogodio za 1:1.

Za novo vodstvo Rijeke pobrinuo se Bilajac. Primio je dubinsku loptu, izašao sam pred vratara Božića i pogodio za 2:1.

U posljednjoj minuti prvog dijela Došen presjekao je dodavanje u blizini gola Halubjana i povisio na 3:1.

U uvodu drugog dijela Halubjan je imao preuzeo inicijativu, a Pleša je smanjio na 3:2.

Rezultat je zatim mirovao sve do same završnice. U 57. minuti je Hrastovčak povratnu loptu na drugoj vratnici pospremio u mrežu za konačnih 4:2.