1. Momčad : Pripremna
Rijeka – Halubjan 7:1
14.04.2015.

Nogometaši Rijeke pobijedili su četvrtoligaša Halubjana rezultatom 7:1 u trening utakmici odigranoj na Rujevici. U dobroj i sadržanoj utakmici Rijeka je već u početnim minutama pokazala razliku u kvaliteti i već do poluvremena otklonila sve dvojbe oko pobjednika. Počelo je dvama golovima Vedrana Jugovića koji je lijepo reagirao najprije nakon akcije Rebernika i Alexa, a onda i nakon što je Alex pogodio vratnicu. U 12. minuti novi lijepu kombinaciju Alexa i Ivančića pogotkom s 15-ak metara okončao je Tomasov, a isti je igrač u 18. minuti iskoristio slabu procjenu vratara Halubjana i glavom dugu loptu iz obrane pospremio u mrežu. Do kraja poluvemena Ivančić je pogodio gredu, a Jugović nakon nove dobre akcije Rebernika i Bradarića došao do hat-tricka.

U drugom poluvremenu priliku za iskazati se dobili su igrači koji ove sezone nastupaju uglavnom za Rijeku II, predvođeni kapetanom Kneževićem koji je odigrao cijelu utakmicu i Ivanom Močinićem, a istaknuo se napadač kadeta Miroslav Iličić (17.4. će napuniti 17 godina) koji je u samoj završnici postigao dva pogotka i još jednom pokazao svoj zanimljivi potencijal. U 82. minuti Iličić je nakon duplog pasa s Močinićem poentirao za 6:1, dok je konačni rezultat postavio nakon što je pravovremeno utrčao ispred braniča Halubjana i poentirao nakon prizemnog ubačaja Collina za konačnih 7:1.

Utješni pogodak za Halubjan postigao je Štemberger koji je sjajno potegao s 25 metara i pogodio sam kut nemoćnog Nwolokora.