Škola : 1. OL mlađi pioniri : 3. kolo
Rijeka – Halubjan 9:0
13.09.2015.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Halubjan u utakmici 3. kola Prve omladinske lige. Izabranici Igora Tkalčevića dominirali su kroz utakmicu, a prvi gol stigao je u 5. minuti kada je Simčić potegnuo s dvadesetak metara, a vratar Halubjana loše je reagirao - 1:0.

U 16. minuti Matija Frigan pogodio je gredu, a Rijeka je udvostručila prednost u 19. minuti. Simčić je opet bio precizan s 18 metara - 2:0. U 26. minuti Valjan je potegnuo s dvadesetak metara, ali ispriječila se greda.

Treći gol stigao je u 34. minuti kada je Milanović dočekao loptu nakon kornera i poentirao s polovice kaznenog prostora - 3:0.

U 36. minuti Lazar je pogodio gredu, a pet minuta kasnije Matija Frigan je lijepo pucao glavom nakon kornera, a Lazar ugurao loptu u mrežu - 4:0. U 43. minuti Golemac je lijepo potegnuo s 15 metara i lopta je završila pod prečkom - 5:0. Lazar u 52. i Pavlović u 55. minuti povećali su prednost na 7:0. Matija Frigan u 59. i Luka Matić lijepim golom u 60. minuti postavili su konačnih 9:0.

Rijeka – Halubjan 9:0 (22)