Škola : 1. HNL pioniri : 13. kolo
Rijeka – HAŠK 3:0
06.11.2016.

Pioniri Rijeke slavili su u nedjeljnom ogledu 13. kola Prve HNL protiv HAŠK-a 3:0. Već uobičajeno dominantni, kontrolirajući igru, pioniri su uvjerljivo slavili i vratili se na pobjedničke staze.

Rijeci je trebalo devet minuta da izigraju obranu HAŠK-a, a sjajnu akciju okrunio je Švorinić za 1:0.

U 36. minuti Jelić je ušao u igru i samo tri minute kasnije povisio je vodstvo Rijeke na 2:0.

Pioniri su strpljivo gradili igru i stvorili nekoliko prilika, a konačan rezultat postavio je Braut. Izmaknuo je obrani HAŠK-a i poentirao za 3:0.

Rijeka – HAŠK 3:0 (10)