Škola : 1. HNL juniori : 9. kolo
Rijeka – Hrvatski dragovoljac 0:0
31.10.2015.

Juniori Rijeke remzirali su protiv Hrvatskog dragovoljca (0:0) u utakmici 9. kola Prve HNL. Osim puno želje i trke na obje strane u 90 minuta na igralištu Robert Komen nije bilo previše izrazitih prilika tako da je u konačnici podjela bodova i realan rezultat.

Rijeka je najveću priliku propustila u 61. minuti kada je Belobrajdić odlično prošao po lijevoj strani i ubacio, ali Andrija Tomljanović iz odlične prilike iz neposredne blizine nije uspio pospremiti loptu u mrežu. Nekoliko minuta ranije priliku su imali i gosti, ali Popović, koji je u subotu bio odličan, dobro je reagirao nakon udaraca Ljubanovića. Rijeka je do kraja utakmice imala nekoliko izglednih situacija, kao i Hrvatski dragovoljac, ali na kraju je rezultat ostao nepromijenjen.

Rijeka je otvorila utakmicu odličnim solo prodorom Belobrajdića i udarcem s 25 metara koji je otišao iznad grede. U šestoj minuti Sunagić je izveo slobodan udarac s tridesetak metara. Iako udarac nije bio jak, lopta se nezgodno odbila na putu prema golu, ali Popović je odličnom reakcijom spasio gol.

Rijeka – Hrvatski dragovoljac 0:0 (18)