Škola : 1. HNL pioniri : 21. kolo
Rijeka – Hrvatski dragovoljac 1:0, Braut donio pobjedu
22.03.2017.

Stariji pioniri Rijeke u srijedu su pobijedili Hrvatski dragovoljac 1:0 u ogledu 21. kola Prve HNL. Utakmicu je odlučio Braut u 34. minuti susreta. Brekalo je prošao po lijevoj strani i na drugoj vratnici pronašao Brauta koji je pospremio loptu u mrežu za 1:0.

Prvu prilika Rijeka je imala u 22. minuti. Ajanović je prošao po lijevoj strani, njegov prizemni ubačaj došao je do Brekala čiji je udarac otišao visoko iznad gola.

Nekoliko minuta kasnije Rijeka je bila blizu pogotka. Brekalo je sjajno potegnuo s nekih 18 metara, ali njegov pokušaj zaustavila je greda.

U drugom dijelu Braut se ponovo našao u prilici nakon ubačaja Senčara iz kuta, ali je vratar Vujinović bio spreman.

Zaprijetio je i Ajanović, sredinom drugog dijela iz daljine, a lopta je prošla iznad grede.

Posljednja prilika na utakmici pripala je Rijeci. Ajanović je povukao kontru, proslijedio za Lagumdžiju čiji je udarac u posljednji trenutak blokirala obrana Dragovoljca.

Rijeka – Hrvatski dragovoljac 1:0 (13)