Rijeka humanosti: Riječani pohrlili dati krv, HNK Rijeka nagradio davatelje
27.07.2018.

Rijeka je još jednom pokazala svoju humanost. Naime, Crveni križ Rijeka i KBC Rijeka pozvali su građane da zbog nedostatnih zaliha daruju krv na Kliničkom zavodu za transfuzijsku medicinu. Poziv se odnosio prvenstveno odnosi na krvne grupe: A pozitivna (A+) i 0 pozitivna (0+).

Građane Rijeke nije trebalo dvaput zvati, a akciji se pridružio i Riječki sportski savez tako da su i mnogi sportaši iz raznih klubova odazvali ovoj akciji.

Ispred HNK Rijeka sportski direktor Srećko Juričić podijelio je darivateljima, ali i vrijednim radnicima Zavoda za transfuzijsku medicinu, ulaznice za subotnju utakmicu protiv Gorice (21 sati).

HNK Rijeka ovim putem poziva sve građane Rijeke da nastave s hvalvrijednim činom: Darujte krv, jer krv je život.

HNK Rijeka – darivanje krvi