Eric Flego
Škola : 1. OL mlađi pioniri : 2. kolo
Rijeka II – Doker 12:0
06.09.2015.

Mlađi pioniri Rijeke II pobijedili su Doker 12:0 u utakmici 2. kola Prve omladinske lige. Nakon slavlja protiv Lokomotive izabranici Vanje Gregorovića u nedjelju su upisali nova tri boda. Doker se odlično držao do 16. minute kada su Šušnjar i Pendić unutar 120 sekundi zabili dva gola i tako slomili otpor Dokera.

Treći gol stigao je u 27. minuti, Šušnjar je pogodio mrežu sa sredine kaznenog prostora. Rijeci se otvorilo u nastavku utakmice, u 40. minuti Katinić je lijepo ubacio za Flegu koji je pogodio glavom - 4:0. Dvije minute kasnije stigao je peti gol. Udarac Mendrile završio je na prečki, a Flego je odbijanac pospremio u mrežu - 5:0.

U 44. minuti Šušnjar je pogodio s 18 metara (6:0), dok je tri minute kasnije Katinić pospremio odbijanac od vratnice nakon slobodnog udarca (7:0). Šušnjar je novim lijepim udarcem u 49. minuti donio osmi gol, a Bogdanović (51') je pogodio glavm iz blizine nakon što je pokušaj Srdoča obranio vratar (9:0). Do kraja utakmice Flego, Katinić i Miljanović su postavili konačan rezultat (12:0).

Rijeka II – Doker 12:0 (18)