Edi Ajanović
Škola : 1. OL pioniri : 2. kolo
Rijeka II – Doker 5:0 – prekid
06.09.2015.

Stariji pioniri Rijeke II pobijedili su Doker 5:0 u utakmici 2. kola Prve omladinske lige. Rijeka je na poluvremenu vodila 5:0, a susret je prekinut jer Doker zbog ozljeda nije imao dovoljno igrača za nastavak utakmice. Rijeka je povela u 17. minuti, Ajanović je lijepo proigrao Jakova Brekala koji je poentirao - 1:0.

Drugi gol stigao je u 21. minuti, Rijeka je izvela brzu akciju koju je završio Frane Švorinić - 2:0. Pogodak za 3:0 postigao je Edi Ajanović čiji je udarac na putu do mreže skrenuo branič dokera i tako prevario vratara Acingera. U 27. minuti Braut se najbolje snašao nakon što se lopta od vratnice odbila u polje - 4:0. Peti gol stigao je u 30. minuti, Ajanović je lijepo proigrao Brekala čiji je udarac obranio vratar Dokera. Ipak, lopta je ponovo došla do Ajanovića koji ne griješi - 5:0.

Rijeka II – Doker 5:0-prekid (13)