2. Momčad : 3. HNL zapad : 27. kolo
Rijeka II – Dugo Selo 2:2
08.05.2016.

Nogometaši Rijeke II i Dugog Sela podijelili su bodove u utakmici 27. kola Treće HNL - zapad. U zanimljivoj utakmici, riječki nogometaši u drugom poluvremenu uspjeli su nadoknaditi dva pogotka zaostatka i doći do vrijednog boda koji se u jednom trenutku činio nedostižnim.

Do pogotka u 27. minuti niti jedna ekipa nije stvorila izgledniju priliku. Pokušaji s poludistance, odnosno nekoliko ubačaja s obje strane nisu stvorili obranama previše problema. I onda su gosti poveli.

Nakon kontre Dugog Sela, Lebar je uklizao i izbio loptu ispred Jelića, ali glavni sudac Mioković pokazao je na bijelu točku uz velike proteste riječkih nogometaša. Barišić je preuzeo odgovornost, Ayotunde je pogodio stranu i imao loptu na ruci, ali ona je na kraju završila u mreži - 0:1.

Gosti su prednost udvostručili u 48. minuti. Šarić je loše odigrao jednu povratnu loptu u sredini, Soldo je uhvatio Ayotundea na spavanju i prekrasnim lobom s tridesetak metara zatresao mrežu - 0:2.

Rijeka je prvu veliku priliku stvorila u 60. minuti. Iličić je gurnuo loptu za Mrdešu koji je izbio sam pred vratara, ali nije dobro prihvatio loptu. Ipak, Mrdeša je uspio pronaći samog Vizingera koji iz stopostotne prilike puca pored gola. Bila je to prva naznaka povratka koji je uslijedio.

U 64. minuti Lucić je izbacio Budana koji je uspio smiriti loptu u kaznenom prostoru. Nonšalanciju domaće obrane Budan je iskoristio, okrenuo se i zatresao mrežu Dugog Sela - 1:2.

Rijeka je izjednačila četiri minute kasnije.  Rebernik je povukao jednu kontru, pretrčao pola terena i proigrao Vizingera na desnoj strani koji je izbio sam pred gol i matirao vratara Čavara - 2:2.

Rijeka II – Dugo Selo 2:2 (24)