Škola : 1. OL pioniri PD : 10. kolo
Rijeka II – Grobničan 3:2
09.05.2016.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Grobničan 3:2 u zanimljivom ogledu 10. kola Prve HNL zadržavši priključak za Pomorcem koji je trenutno vodeći u prvenstvu.

Rijeka II loše je otvorila utakmicu, Grobničan je pogocima Rusicha i Golića već nakon 15 minuta igre ima dva gola prednosti.

Ipak, izabranici Danila Butorovića nisu posustali. Prvo je Filip Braut smanjio u 18. minuti, a Veldina Hodže je izjednačio minutu nakon što je Grobničan ostao s igračem manje.

Potpuni preokret i veliko slavlje Rijeke uslijedilo je golom Dana Lagumdžije u 62. minute.

Rijeka II – Grobničan 3:2 (25)