Matej Vuk
Škola : 1. liga kadeti : 1. kolo
Rijeka II – Halubjan 5:0
13.09.2015.

Kadeti Rijeke II pobijedili su Halubjan 5:0 u utakmici 1. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Generacija 2000. godine, koja je lani osvojila Nike Cup, ove sezone igrat će županijsku ligu, a u prvom kolu svladali su vršnjake s Viškova uz hat-trick Mateja Vuka.

Vuk je prvi gol postigao u 12. minuti. Matošević mu je odlično gurnuo loptu u prostor, a Vuk je lijepo pogodio s ruba 16 metara.  Matulja je pokušao u 19. minuti, ali njegov pokušaj zaustavio je vratar Kurzer. Drugi gol stigao je u 22. minuti. Jurešić je krenuo u napad i dugom loptom pronašao Vuka koji je smirio loptu, riješio se pratnje i poentirao - 2:0.

U 29. minuti Vuk je stigao do hat-tricka. Mohorovičić je ubacio s desne strane, a Vuk iz neposredne blizine glavom zatresao mrežu - 3:0. Pet minuta kasnije Bošnjaković je okušao udarac s dvadesetak metara i lopta je završila u mreži - 4:0. Peti gol stigao je u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Nakon kornera loše je reagirala obrana Halubjana, a Ivan Smolčić glavom je postavio konačnih - 5:0.

Rijeka II – Halubjan 5:0 (21)