Trenutak odluke - Juri Cisotti postiže pobjednički gol
2. Momčad : 3. HNL zapad : 4. kolo
Rijeka II – Krk 1:0, Cisotti donio pobjedu
12.09.2015.

Nogometaši Rijeke II svladali su Krk 1:0 u utakmici 4. kola Treće HNL - zapad i na taj način stigli su do prve pobjede u novoj sezoni. Ključan trenutak dogodio se u 54. minuti. U trenucima kada je Rijeka II već propustila nekoliko prilika stigao je gol. Furijan je izveo slobodan udarac s lijeve strane, a Ciostti je uspio glavom, okrenut leđima prema golu, zahvatiti loptu i poslati je iza leđa Berkovića - 1:0.

Samo minutu kasnije Krk se skoro vratio u utakmicu. Fumić je potegnuo s dvadesetak metara, ali vratnica je zaustavila pokušaj.  Rijeka II je, slično kao u utakmici protiv Novigrada, u drugom dijelu imala nekoliko izglednih kontri, ali pokušaji Bajića (64') i  Budana (73') nisu bili precizni. Na drugoj strani i Krk je bio opasan, ali nedostajalo je preciznosti u završnici. Bajramović se u  dva navrata (67', 73') našao u izglednoj situaciji, ali nije pogodio okvir gola.

U 87. minuti Ivan Kovačević srušio je Roka Nakića i zaradio drugi žuti karton. Rijeka je mogla i do drugog gola u sudačkoj nadoknadi. Mrdeša je sam krenuo u kontru, ali Furijan je dao predugu loptu u prostor. U posljednjim trenucima Mrdeša je donio loptu za Budana čiji je udarac odsjeo na gredi! Rijeka II na kraju je izdržala posljednje pokušaje Krka i uzela važna tri boda.

Rijeka II bila je konkretnija u prvom dijelu, uz dvije izrazite prilike. U 19. minuti odlični Lucić je sjajnom dugom loptom pronašao Budana koji ju je proslijedio do Bajića. Napadač Rijeke napravio je dva koraka i onda s 18 metara lijepo potegnuo lijevom nogom, ali Berković je sjajno reagirao i krajnjim naporom zaustavio udarac.

Druga prilika stigla je u 40. minuti, Lucić je još jednom sjajnom dugom loptom pokušao pronaći Vizingera. Berković je krivo procijenio let lopte, Vizinger je bio brži i glavom je prebacio vratara Krka. Ipak, braniči Krka uspjeli su izbiti loptu s gol crte, ona je došla do Budana na sedam metara, ali napadač Rijeke nije dobro reagirao.

Rijeka II – Krk 1:0 (22)