Filip Dangubić
2. Momčad : Pripremna
Rijeka II – Lokomotiva 4:0
18.03.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su riječku Lokomotivu, županijskog ligaša, u pripremnoj utakmici odigranoj na stadionu Robert Komen (4:0). U riječkim redovima priliku su dobili igrači s nešto manjom minutažom u drugoj momčadi, te juniori koji kucaju na vrata drugog sastava.

Rijeka II povela je u osmoj minuti golom Bajića. U 11. minuti Furijan je zabio za 2:0, a četiri minute kasnije Dangubić je postigao treći gol. U 49. minuti Dangubić je svojim drugim pogotkom na utakmici postavio konačan rezultat.

RIJEKA II: Berković, Vidas, Collins, Batinić, Musa, Lucić, Furijan, Dangubić, Fl. Fumić, Bajić, Mrdeša. (Još su igrali: Belobrajdić, Iličić, Blašković, Malinić, Biasiol, Magaš).