2. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 15. kolo
Rijeka II – Maksimir 3:0
29.11.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Maksimir 3:0 u utakmici 15. kola Treće HNL - zapad. Riječki nogometaši tako su na najbolji mogući način zaključili jesenski dio sezone zadržavši za drugoplasiranim Zagorcem dva boda zaostatka. Bila je to ujedno četvrta uzastopna pobjeda izabranika Ranka Bukete.

Riječki nogometaši krenuli su od prve minute po tri boda, ali nedostajalo je mirnoće u završnici, dok pokušaji s poludistance nisu bili precizni. I kada je izgledalo da će poluvrijeme završiti bez pogodaka Rijeka je probila gostujuću obranu.

Bajić je povukao kontru i nakon duplog pasa s Cisottijem, Kovačić je srušio Bajića, a glavni sudac pokazao je na bijelu točku. Mateo Bertoša preuzeo je odgovornost - 1:0.

Već na otvaranju drugog poluvremena Rijeka je postigla drugi gol i tako si olakšala igru u nastavku. Vizinger je gurnuo loptu na lijevi bok za Rebernika koji je lijepo ubacio. Bajić je spustio loptu glavom, a Cisotti iz neposredne blizine gurnuo u praznu mrežu - 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Mihael Rebernik u 54. minuti. Gerald je sjajno proigrao Rebernika koji je izbio sam pred vratara Maksimira i rutinski okončao akciju - 3:0.

Rijeka II – Maksimir 3:0 (33)