2. Momčad : Pripremna
Rijeka II – Naprijed 4:1
30.01.2016.

Nogometaši Rijeke II u pripremnoj utakmici pobijedili su Naprijed 4:1 u ogledu odigranom na stadionu Robert Komen.

Rijeka je povela golom Muse već u prvoj minuti, a na 2:0 povisio je Iličić u 10. minuti. Musa je drugim golom u 35. minuti povećao prednost, a gosti su smanjili preko Savića u 63. minuti. Pobjedu Rijeke II i konačan rezultat postavio je Čanković u 77. minuti.

Druga momčad Rijeke u srijedu će u novom pripremnom ogledu ugostiti Krk.

RIJEKA II: Ayotunde, Cvetković, Lebar, Budicin, Collins, Fatić, Šarić, Mrdeša, Musa, Iličić, Budan. Još su igrali: Popović, Šarković, Conte, Petrović, Čanković, Frančišković, Furijan.