Josip Mišić
2. Momčad : Pripremna
Rijeka II – Opatija 6:2
12.05.2015.

U trening utakmici kombinirane momčadi Rijeke i četveroligaša Opatije odigranoj na igralištu Rujevica, Rijeka je pobijedila 6:2.

Revija golova viđena je već u prvom poluvremenu. Iako je lijepim i spretnim golom, nakon dodavanja Hristova, Rijeka povela golom Ajayija, Opatija je brzinski preokrenula rezultat golovima Šolića i Šukera.

Rijeka ponovno izjednačuje nakon odličnog centaršuta Bertoše i pogotka glavom Cvijanovića, a u vodstvo dolazi  nakon fine akcije Iličića i Dangubića koju je završio Hristov.

Drugo poluvrijeme pogotkom otvara Mišić. Pogodio je volejom nakon odbijene lopte s 20-ak metara iskosa s desne strane.

Uskoro je već 5:2, nakon što je Ajayi na drugoj vratnici lijepo smirio loptu te nakon lažnjaka pogodio s oko 15 metara..

Konačni rezultat postavio je Ivančić udarcem glavom nakon odličnog centaršuta Mišića 15 minuta prije kraja.

Susret se pamtiti i po nastupu Mate Maleša koji se vraća nakon ozljede zgloba i dvije teške operacije koje je imao u proteklih godinu dana.