Mihael Rebernik
2. Momčad : 3. HNL zapad : 20. kolo
Rijeka II pobijedila HAŠK
31.03.2015.

Druga momčad Rijeke vratila se pobjedama na domaćem travnjaku uvjerljivom igrom protiv HAŠK-a koja je rezultirala pobjedom 3:1. Iako je sve bilo gotovo već u prvom poluvremenu kada je Rijeka II golovima Dangubića i Rebernika ostvarila (ne)dostižnu prednost, momčad Ivice Kuleševića propustila je u nastavku pobjedu učiniti kud i kamo izraženijom.

Nakon uobičajenog početnog ispitivanja snaga prve dvije velike prilike Rijeka II je dočekala u 9. minuti kada najprije Dangubić a potom i Ajayi nisu uspjeli pronaći put do gostujuće mreže. Ipak, upravo je ovaj dvojac to uspio u 11. minuti kada je Ajayi odlično proigrao Dangubića a prvi strijelac druge momčadi s 18 metara sjajno naciljao dalji kut i pogodio vodstvo Rijeke - 1:0.

Uslijedila je revija promašaja Mršića, Dangubića i Rebernika sve do 44. minute kada je Mršić ostavio loptu za Rebernika na rubu kaznenog prostora a ovaj neobranjivo pogodio donji desni kut nemoćnog Horvata - 2:0.

Drugo poluvrijeme počelo je novom velikom prilikom Mršića pa malom uspavankom sve do 58. minute kada je Dangubić okončao lijepim pogotkom akciju koju je sam započeo. Najprije je dao dubinsku loptu za Vidasa, uslijedio je ubačaj prema Ajayiju koji je spustio loptu natrčalom Dangubiću koji iz voleja pogađa za 3:0.

Pet minuta kasnije Krznar je lijepim pogotkom smanjio na 3:1, nedugo zatim Perić je iz slobodnog udarca natjerao Berkovića na efektnu paradu a Batinić s gol linije odbio novi pokušaj Krznara. Bilo je to sve od gostiju koje je samo odlični Horvat spasio teškog poraza. Obećavajuće prilike imali su Mršić, Rebernik, Dangubić, Ajayi, Budan i Lucić ali konačni rezultat se nije mijenjao.