Škola : 1. liga kadeti PD : 5. kolo
Rijeka II – Pomorac 4:0
04.04.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Pomorac 4:0 u utakmici 5. kola Prve lige nogometnog središta Rijeka. Izabranici Zdravka Šimića nisu imali previše problema protiv rivala iz Kostrene i tako su zadržali priključak za vodećom Lokomotivom.

Rijeka je povela u već u četvrtoj minuti pogotkom Bušnje, a izabranici Zdravka Šimića prednost su udvostručili u 22. minuti kada je precizan bio Matej Vuk.

Još dva gola postignuta su u drugom poluvremenu. Prvo je Paolo Brnja postigao autogol (43'), a zatim je Leon Petrović u 59. minuti potvrdio pobjedu.