2. Momčad : 3. HNL zapad : 14. kolo
Rijeka II preokretom do slavlja protiv Vrapča
22.11.2015.

Nogometaši Rijeke II ostvarili su važnu pobjedu svladavši na gostovanju Vrapče 1:4 u okviru 14. kola Treće HNL - zapad.

Izabranici Ranka Bukete stigli su tako do treće uzastopne pobjede na neugodnom gostovanju kod Vrapča koji se, i nakon trećeg poraza, zadržao na trećem mjestu.

Utakmica nije dobro krenula za Rijeku, u 15. minuti domaćin je izborio najstrožu kaznu koju je realizirao Antun Strjački. U nastavku prvog dijela Vrapče je imalo još dvije sjajne prilike, ali vratar Ayotunde sjajnim je reakcijama održao momčad u igri.

I onda je u drugom poluvremenu na travnjak izašla jedna druga Rijeka. U 56. minuti Budicin je pronašao Vizingera koji je glavom lijepo pogodio - 1:1.

Rijeku je vodstvo doveo Matko Budan kada je u 72. minuti lijepo primirio loptu i pogodio suprotni kut - 1:2.

Da će bodovi otići put Rijeke u 76. minuti svojim drugim golom potvrdio je  Vizinger. Bertoša je oduzeo loptu i dubinskim dodavanjem pronašao Vizingera koji se sam sjurio prema vrataru i poentirao - 1:3.

Točku na "i" stavio je Matej Bajić u 83. minuti. Nakon lijepe akcije po desnom boku Musa je prošao igrača, odigrao povratnu loptu za Bajića koji je bio precizan - 1:4.