2. Momčad : Pripremna
Rijeka II – Rijeka (juniori) 3:1
13.08.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su juniore Rijeke 3:1 u pripremnoj utakmici odigranoj na igralištu u sklopu kampa HNK Rijeka. Utakmica je odigrana u formatu 3x25 minuta.  Rijeka II na kraju je postigla tri pogotka iako je pobjeda mogla biti i uvjerljivija, a s druge strane i juniori su se pokazali u dobrom izdanju. Nedostajalo je malo ideje u završnici akcija.

U prvih dvadesetak minuta treba izdvojiti pokušaje Muse, Mrdeše i Fatića, ali pogodak je stigao tek u 34. minuti. Musa je prvo lijepim solo prodorom osvojio prostor i pronašao Fatića na lijevoj strani koji je oštro ubacio. Rebernik je iz neposredne blizine samo postavio nogu - 1:0.

Šest minuta kasnije Mrdeša je izveo korner, juniori Rijeke nisu očistili opasnost, a Nakić s nekoliko metara udaljenosti nije uspio pospremiti loptu u mrežu.  I onda su juniori izjednačili. U 49. minuti izborili su slobodan udarac na 25 metara, a Belobrajdić je prekrasnim udarcem smjestio loptu u rašlje - 1:1.

Već u 52. minuti Rijeka II je mogla povesti. Bajić je ubacio, a Kabiru iz dva pokušaja nije uspio svladati Tomljanovića. I onda je Rijeka II pomalo s(p)retno stigla do drugog gola. Petrović je nakon jednog odbijanca potegnuo s 25 metara, lopta je na putu prema golu promijenila smjer i završila u mreži - 2:1.

U 67. minuti raspoloženi Musa pobjegao je Ćaćiću koji ga je srušio u kaznenom prostoru. Rebernik je bio siguran s bijele točke - 3:1. Do kraja utakmice Rijeka II mogla je još koji put zatresti mrežu. Musa iz neposredne blizine nije uspio matirati vrata, a isto nije pošlo za rukom ni Mrdeši. Musa je i u 74. minuti propustio veliku priliku, a u posljednjim trenucima ni Bajić nije uspio u čistoj situaciji poslati loptu u mrežu.

Rijeka II - Rijeka juniori 3:1

Igralište u kampu HNK Rijeka. Gledatelja: 20. Sudac: Mehinović.

Strijelci: 1:0 Rebernik (34'), 1:1 Belobrajdić (50'), 2:1 Petrović (60'), 3:1 Rebernik (67'-11m).

RIJEKA II: Ayotunde, Rebernik, Budicin, Petrović, Kabiru, Fatić, Gerald, Musa, Frančišković, Nakić, Mrdeša. Još su igrali: Magaš, Šarković, Čanković, Bajić, Furijan.

RIJEKA (juniori): Nicoletti, Ćaćić, Biasiol, Turkalj, Tercolo, Prpić, Svetić, Pejanović, Belobrajdić, Marić, A. Tomljanović. Još su igrali: M. Tomljanović, Baraba, Vrdoljak, Aščić, Šimunović, Zvono, Torić.

Rijeka II – Rijeka (juniori) 3:1 (16)