Škola : 1. liga kadeti PD : 1. kolo
Rijeka II – Rovinj 5:1
07.03.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Rovinj 5:1 u utakmici 1. kola proljetnog dijela Prve lige Nogometnog središta Rijeka u kojoj se najbolje plasirane momčadi iz prvog dijela sezone natječu s istarskim klubovima.

Rijeka je odlično otvorila utakmicu i golovima Petrovića i Mitrovića najavila pobjedu. Rovinj se ipak uspio vratiti i u 10. minuti smanjiti preko Prgića. Samo četiri minute kasnije vratar Rovinja Michael Marić zaradio je crveni karton nakon prekršaja nad igračem Rijeke u izglednoj situaciji za za postizanje gola.

U nastavku utakmice Rijeka II iskoristila je brojčanu prednost i do kraja prvog poluvremena postigla još tri gola. Mrežu je dvaput zatresao Bušnja, a svoj drugi gol postigao je Mitrović.

Rijeka II – Rovinj 5:1 (24)