Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 13. kolo
Rijeka II – Rudar 4:0
30.05.2016.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Rudar 4:0 u utakmici 13. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka ostavši tako u utrci za prvo mjesto. Rijeka je stigla do 11. pobjede i trenutno ima 34 boda koliko ima i vodeća Istra 1961 koja ima utakmicu manje. Rijeka u posljednjem kolu gostuje upravo u Puli kod vodećeg sastava.

U ogledu protiv Rudara nije bilo previše neizvjesnosti, Matija Frigan postigao je hat-trick načevši goste iz Labina u 10. minuti. Adirano Milanović postigao je drugi gol u 27. minuti, a prije odlaska na odmor Frigan je drugim golom potvrdio tri boda.

Sedam minuta prije kraja utakmice Matija Frigan stigao je do trećeg gola.