Matej Mršić
2. Momčad : 3. HNL zapad : 24. kolo
Rijeka II – Samobor 5:1
28.04.2015.

Druga momčad Rijeke nastavila je uspješan niz u Trećoj HNL - zapad i na igralištu u Žuknici rezultatom 4:1 porazila Samobor. Unatoč brojnim izostancima (Kokorović, VIdas, Bajić, Rebernik, Dangubić), momčad Ivice Kuleševića ozbiljno je pristupila utakmici i već u prvih 20 minuta stekla prednost. Najprije je Furijan sjajno pogodio iz slobodnog udarca s 20-ak metara kada je prebacio "živi zid" i pogodio same rašlje nemoćnog Ćutića.

U 21. minuti vodstvo Rijeke II povećao je Matko Budan koji je iskoristio odlično proigravanje Klapana i odlično poentirao udarcem iskosa s desne strane. Redale su se i nakon toga prilike pred gostujućim golom, pokušavali Musa, Klapan, Mršić i Budan, ali do kraja poluvremena gosti su smanjili zaostatak preko Grujića koji je iskoristio odlično proigravanje Kotarskog.

Ipak, Rijeka II je u nastavu ponovo dignula razinu igre i s dva pogotka Mateja Mršića otklonila sve dvojbe oko pobjednika. Hitri ofenzivac dva puta je pobjegao obrani Samobora i u obje situacije sigurno poentirao pored istrčalog Ćutića. Točku na "i" stavio je debitant Filip Frančišković koji je nakon lijepog prodora odlično pogodio s 20-ak metara za konačnih 5:1.