2. Momčad : 3. HNL zapad : 13. kolo
Rijeka II – Stupnik 2:1, Furijan i Nakić za pobjedu
14.11.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Stupnik 2:1 u utakmici 13. kola Treće HNL - zapad. Utakmici je prethodila minuta šutnje za sve žrtve terorističkog napada u Parizu.

Riječki nogometaši stigli su do šeste pobjede protiv pretposljednje momčadi lige. Rijeka II dobro je ušla u utakmicu, u 16. minuti Vizinger je sjajno skočio, ali njegov udarac glavom vratar Glujić uspio je skrenuti u gredu!  Uslijedio je udarac Nakića, dok u 19. minuti Stupnik nije iskoristio neoprezno istrčavanje Ayotundea.

Rijeka je povela u 32. minuti. Cisotti je izveo slobodan udarac, a Furijan je bio najviši u skoku - 1:0. Rijeka je mogla udvostručiti prednost nekoliko minuta kasnije. Vizinger je pokupio jedan otpadak obrane Stupnika, sjurio se prema golu, ali njegov udarac s desetak metara obranio je vratar Gujić.

Rijeka II povećala je prednost odmah na otvaranju drugog poluvremena. U završnici brze akcije Roko Nakić izbio je sam pred gol i njegov udarac prošao je kroz noge vratara Stupnika - 2:0.

Stupnik je zaprijetio u 56. minuti, Obadić je potegnuo s 18 metara, ali greda je spriječila gol. Gosti su se u igru vratili u 70. minuti. Ayotunde je istrčao i srušio Lončarića, te sutkinja Bolić pokazala je na bijelu točku.

Stipe Šporčić preuzeo je odgovornost i poslao Ayotundea u krivu stranu - 2:1. Stupnik je u posljednjih dvadesetak minuta pokušao doći od izjednačujućeg gola, dok je Rijeka II tražila svoju priliku iz kontre. Bodovi su na kraju ostali na Rujevici.

Rijeka II – Stupnik 2:1 (26)