Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 12. kolo
Rijeka II – Uljanik 2:0
22.05.2016.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 2:0 u utakmici 12. kola Prve lige nogometnog središta Rijeka. Izabranici Željka Damjanovića stigli su do desete pobjede, a pitanje pobjednika riješeno je u samo dvije minute u ranoj fazi utakmice.

Rijeka je povela u osmoj minuti pogotkom Adriana Milanovića. Samo minutu kasnije Ivan Golemac matirao je vratara Katarina i tako potvrdio pobjedu u ranoj fazi - 2:0.

U idućem kolu Rijeka će igrati protiv Rudara, dok ih u posljednjem kolu očekuje gostovanje kod lidera Istre 1961.