2. Momčad : 3. HNL zapad : 29. kolo
Rijeka II – Vrapče 2:3
21.05.2016.

Nogometaši Rijeke II izgubili su od Vrapča 2:3 u utakmici 29. kola Treće HNL zapad. Bio je to 13 poraz Rijeke II, a izabranici Ranka Buketa sezonu će zaključiti u srijedu gostovanjem kod Maksimira.

Iako je Vrapče bolje ušlo u utakmicu, Rijeka II povela je u 13. minuti. Budan je izbacio Musu na lijevom boku koji se sjurio prema kaznenom prostoru. Uslijedio je oštar, prizeman ubačaj u pet metara. Šutić nije stigao na loptu, ali Rebernik je bio na pravom mjestu i pospremio je u mrežu - 1:0. Tri minute kasnije i Budan se našao pred golom, ali njegov udarac obranio je Kranjec.

U 34. minuti Roko Nakić katastrofalno je odigrao povratnu loptu, Bektaši je uzeo loptu i krenuo prema golu, ali Ayotunde je bio brži i izbio loptu. Gol je stigao u 38. minuti. Obrana Rijeke II loše je reagirala na jedan ubačaj, Fajdiga je ostao sam na jedanaest metara s lijeve strane i pospremio loptu u mrežu - 1:1.

Gosti su poveli u 50. minuti. Nakon jednog visokog ubačaja, Čanković je loše zahvatio loptu. Uslijedio je udarac gostiju koji je pogodio Čankovića, koji je ležao na travnjaku, u ruku. Sutkinja Neralić pokazala je na bijelu točku.

Deni Bektaši izveo je penal, Ayotunde je pogodio stranu i obranio, ali Bektaši je odbijanac pospremio u mrežu - 1:2.

Rijeka je u tim trenucima teško povezivala redove, a na drugoj strani Horvat je u 73. minuti pogodio vratnicu. U 73. minuti uslijedila je nova loša reakcija u obrani Rijeke II, Horvat je proigrao Bektašija koji je bio najbrži i lopta je od vratnice završila u mreži - 1:3.

Rijeka II u igru se vratila u 81. minuti. Nakon jednog loše ispucavanja Miloša, lopta je došla do Lucića koji je prekrasnim udarcem s 18 metara zatresao mrežu - 2:3.

Rijeka II – Vrapče 2:3 (10)