2. Momčad : Pripremna
Rijeka II – Zagreb 3:1
17.08.2015.

Druga momčad Rijeke odradila je uspješno još jednu provjeru pred početak trećeligaške sezone i na igralištu u Vratima s 3:1 pobijedila kombiniranu momčad Zagreba.

Brzim otvaranjima nakon osvojene lopte, igrači Ivice Kuleševića stvarali su mnoge probleme momčadi iz ulice pjesnika i gotovo po identičnom scenariju poveli 2:0 već do poluvremena. Najprije je Juri Cisotti iskoristio ubačaj s desne strane i u 34. minuti pogodio za 1:0, dok je nekoliko minuta kasnije na sličan način poentirao i Mate Bajić.

Visoki presing i transformacija u napad nakon osvojene lopte na sredini terena dovela je i do trećeg pogotka strijelac kojega je bio Dario Vizinger, dok je Zagreb utješni pogodak postigao u 90. minuti za končanih 3:1.

- Bila je to dobra i dinamična utakmica, puna tempa protiv čvrste momčadi Zagreba. Provjera baš kakva nam je trebala i možemo biti doista zadovoljni kako smo djelovali - rekao je Dino Skender, pomoćni trener HNK Rijeka II.

Novu provjeru Rijeku II očekuje u subotu kada će igrati protiv Lošinja.

Za Rijeku II su nastupili: Prskalo, Knežević, Ikić, Rebernik, Kabiru, Fatić, Gerald, Bajić, Nakić, Cisotti, Vizinger (još su igrali: Nevistić, Budicin, Petrović, Musa, Furijan, Mrdeša.