2. Momčad : 3. HNL zapad
Rijeka II – Zelina 2:0
01.03.2015.

Nogometaši Rijeke II pobjedom protiv Zeline otvorili su drugi dio prvenstva. Izabranici Ivice Kuleševića rutinski su stigli do tri boda protiv posljednjeplasirane momčadi koja se na Rujevici predstavila u čvrstom izdanju. Ujedno,riječki nogometaši smanjili su zaostatak za liderom pošto je Dinamo II remizirao na gostovanju protiv Stupnika (0:0).

Rijeka je povela već u osmoj minuti. Dangubić je sjajno izbacio agilnog Ajayija koji nije propustio stopostotnu priliku - 1:0. Riječki nogometaši nisu se stigli ni proveseliti vodstvu,a na drugoj strani nakon kontakta Budicina i Zubaka,sudac Cindrić pokazao je na bijelu točku. Marić je preuzeo ulogu izvođača,a njegov udarac odličnom reakcijom zaustavio je vratar Berković.

Riječki nogometaši nastavili su s napadima,ali u prvom dijelu nisu uspjeli pronaći put do gola. Na otvaranju drugog poluvremena Rebernik je odlično uposlio Ajayija čiji je udarac zaustavio vratar Zeline. Bila je to samo najava onog što je uslijedilo. Rebernik je u 51. minuti primio loptu na dvadesetak metara i sjajno potegnuo,vratar Zeline paradom je samo uljepšao gol - 2:0. Pet minuta kasnije susret je praktički bio riješen. U duelu Mršića i Zubčića,nogometaš Zeline bio je preoštar i zaradio je drugi žuti karton.

Rijeka je do kraja utakmice imala nekoliko obećavajućih prilika,ali nije uspjela poentirati. Blizu pogotka bili su i gosti. U 72. minuti Stipe Marić izveo je slobodan udarac. Visoka lopta zamalo je prevarila vratara Berkovića koji ju je vrškovima prstiju skrenuo u gredu.