Škola : 1. HNL kadeti : 5. kolo
Rijeka – Istra 1961 0:0
23.09.2018.

Kadeti Rijeke remizirali su protiv Istre 1961 (0:0) u utakmici petog kola Prve HNL. Bijeli su tako drugu utakmicu odigrali ogled bez pogodaka propustivši nekoliko dobrih prilika da uzmu tri boda.

Rijeka je u ovoj utakmici odigrala bez osam igrača koji su zbog ozljede, bolesti odnosno kartona propustili utakmicu.

Bijeli su pritiskali kroz utakmicu, u 30. minuti Braut je odigrao povratnu loptu za Ajanovića koji je propustio realizirati šansu.

U nastavku utakmice Savić je imao dobre dvije situacije, ali udarci glavom nisu pronašli put do mreže.

Valja istaknuti i odlične prilike Simčića i Perje koji nisu uspjeli poentirati u odličnim prilikama.

Rijeka – Istra 1961 0:0 (24)