Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 4. kolo
Rijeka – Istra-Pula 11:0
26.03.2016.

Mlađi pioniri Rijeke uvjerljivo su nadigrali momčad Istra-Pula u utakmici 4. kola proljetnog dijela Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Izabranici Željka Damjanovića do poluvremena su slomili otpor suparnika i na kraju "podebljali" gol razliku u četvrtoj pobjedi.

Rijeka je povela u četvrtoj minuti. Nakon kornera Burul je pucao glavom, a netko od braniča Istre na putu prema golu je skrenuo loptu i prevario vratara - 1:0. Drugi gol stigao je u 18. minuti, Kovačević je nakon prodora u kaznenom prostoru pronašao Simčića - 2:0. U 27. minuti Golemac je odlično uočio i proigrao Kovačevića koji se sjurio praktički s centra prema golu i matirao vratara Istre - 3:0.

Rijeka je na otvaranju drugog dijela ubacila u višu brzinu, Ivan Frigan radio je velike probleme gostima na lijevom boku. U 33. minuti Ban je gurnuo loptu za Golemca koji je ubacio, a Simčić je ostao sam pred golom - 4:0. Samo dvije minute kasnije Ivan Frigan odlično je probio stranu i pronašao Golemca u kaznenom prostoru - 5:0. Ponovo je prošlo samo 120 sekundi kada je Ivan Frigan proigrao Golemca koji je ovoga puta u 16 metara pronašao Kovačevića - 6:0.

Golijada je nastavljena u 41. minuti. Zuliani je izbacio u prostor Simčića. Vratar Verbanac je istrčao ali u pokušaju da izbije loptu pogodio je Simčića kojem je ostao lagan zadatak gurnuti loptu u prazan gol - 7:0. Osmi gol stigao je u 45. minuti kada je Zuliani lijepo pogodio s ruba kaznenog prostora - 8:0.

Minutu kasnije Rukavina se upisao u listu strijelaca, a Simčić je u 52. minuti postigao gol nakon što je udarac Ivana Frigana odbio vratar Istre. Konačan rezultat postavljen je u 58. minuti. Simčić je odigrao za Kovačevića koji je pak podvalio loptu za Zulianija. Uslijedio je ubačaj, a Rukavina je ostao sam na drugoj vratnici - 11:0.

Rijeka – Istra-Pula 11:0 (32)