Škola : 1. OL pioniri PD : 4. kolo
Rijeka – Istra-Pula 7:0
26.03.2016.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su momčad Istra-Pula u utakmici 4. kola proljetnog dijela Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je tako stigla do druge pobjede nakon pobjede, remija i poraza u prva tri kola.

Iako je dominirala od početka, Rijeka je povela tek u 20. minuti nakon što nije iskoristila nekoliko izglednih situacija. Brekalo je uzeo loptu i lijepim udarcem s dvadesetak metara matirao vratara Istre 1961 - 1:0.

Do kraja prvog dijela Rijeka nije uspjela povećati prednost, ali je zato u nastavku sa šest pogodaka stigla do velike pobjede. Niz golova otvorili su Žgomba (41') i Braut (47'), a nastavili su ga Legović (52'), Ajanović (56'). Šesti gol postigao je Papić (62'), a utakmicu je lijepim golom zaključio Floridan u 70. minuti pogodivši suprotni kut.

Rijeka – Istra-Pula 7:0 (28)